Kronika szkoły

Galeria mediów

mod_web_flash

This page require Adobe Flash 9.0 (or higher) plug in.

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne  2013 / 2014


Lp.

Nauczyciel prowadzący

Nazwa zajęć

Sala

Dzień

Godzina

od - do

2

Bendig Eryk

Zdrowy styl życia – gimnastyka z elementami samoobrony

siłownia

3

Bytnar-Gołembiowska Monika

Zajęcia wyrównawcze kl. I A i IB

16

środa

7.35 – 7.50

4

Chuderewicz Dorota

Konsultacje kl. III a,b,c,d

19

wtorek

piątek

14.30 – 15.15

13.35 – 14.20

5

Cichoń Magdalena

Konsultacje kl. IIIC

4

środa

7.15 – 8.00

Konsultacje kl. IIIB

4

piątek

8.00 – 8.45

6

Czubala Robert

Program profilaktyczny „Żyj zdrowo  wybieraj mądrze”

s. gimnastyczna

czwartek

13.30 – 15.00

7

Dąbek – Pakla Paulina

Konsultacje kl. III A,B,C

czwartek

14.30 – 15.15

Zajęcia wyrównawcze

wtorek/środa

7.15 – 8/00

8

Dobies Ewa

Konsultacje kl. IIIA- biologia

7

wtorek

14.30 – 15.15

Zajęcia wyrównawcze kl. IIIB - chemia

14

wtorek/piątek

14.30 – 15.15

9

Dolińska Joanna

Biblioterapia

biblioteka

wtorek/środa

8.00 – 8.45

Koło dziennikarskie

biblioteka

wtorek/środa

8.00 – 8.45

Korepetycje biblioteczne

biblioteka

poniedziałek

13.30 – 14.15

10

Grabowska Dorota

Koło plastyczne dla kl. I – III

11

Gzyl Marta

Konsultacje kl. III A,C,D

2

środa

14.30 – 15.15

Zajęcia wyrównawcze kl. IB,C,D,
Zajęcia wyrównawcze kl. IIA
Zajęcia wyrównawcze kl. IID

2

środa

13.35 – 14.20

13.35 – 14.20

14.30 – 15.15


12

Kopczyński Łukasz

Zajęcia wokalne

13

Krogel Iwona

Konsultacje kl. III

10

środa

12.40 – 13.25

Zajęcia wyrównawcze kl. IC i IIA,D

10

środa

czwartek

13.35 – 14.20

14.30 – 15.15

14

Luszawska Izabela

Konsultacje kl. III (co 2 tygodnie)

7

piątek

7.10 – 7.55

Zajęcia wyrównawcze kl. II (co 2 tygodnie)

7

piątek

7.10 – 7.55

Koło prozdrowotne

7

czwartek

14.30 – 15.15

15

Łubniewska Katarzyna

Konsultacje kl. III

20

czwartek

7.15 – 8.00

Zajęcia wyrównawcze kl. II

20

poniedziałek/piątek

8.00 – 8.45

16

Malina Anna

Koło religijne

16

środa

13.30 – 14.30

Zajęcia teatralno-muzyczne

16

wtorek

14.20 – 15.20

17

Marczak Ewa

Zajęcia wyrównawcze kl. I i II (co 2 tygodnie)

14

poniedziałek

7.15 – 8.00

18

Migas Anna

Zajęcia psychoedukacyjne

gabinet

poniedziałek

14.20 – 14.50

19

Mikołajczyk Radosława

Aerobik, piłka koszykowa

s. gimnastyczna

środa

14.30 – 16.00

20

Oleksiak Edyta

Arteterapia

świetlica

czwartek

piątek

7.55 – 8.55

7.55 – 8.55

21

Pacioch Agnieszka

Konsultacje kl. IIIB

15

środa

13.35 – 14.20

Zajęcia wyrównawcze kl. IIA,D

Zajęcia wyrównawcze kl. IIB,C

15

środa

czwartek

14.30 – 15.15

14.30 – 15.15

22

Pitura Jolanta 

Konsultacje kl. IIID

11

poniedziałek

14.30 – 15.15

Konsultacje kl. IIIB,C

11

środa

14.30 – 15.15

Konsultacje IIIA (raz w miesiącu)

Zajęcia wyrównawcze kl. I i II

11

piątek

7.15 – 8.00


23

Puchalska Katarzyna

Gimnastyka korekcyjna

siłownia

wtorek

14.30 – 15.15

15.15 – 16.00

SKS – piłka siatkowa/taniec nowoczesny

s. gimnastyczna

wtorek

16.00 – 16.45

24

Rudnicki Piotr

Koło modelarskie

12

środa

13.35 – 15.15

25

Sapoń Anita

26

Szkarłat Beata

Konsultacje kl. III

17

wtorek

środa

14.30 – 15.15

Zajęcia wyrównawcze kl. I i II

17

czwartek

14.30 – 15.15

27

Szymczyna Bogusława

Zajęcia wyrównawcze kl. I

1

poniedziałek

13.25 – 14.30

28

Śmiatacz-Łoś Katarzyna

Koło matematyczne kl. I

12

wtorek

7.15 – 8.00

Konsultacje kl. IIID

12

wtorek

12.40 – 13.25

29

Świstek Małgorzata

Konsultacje kl. IIIA

4

piątek

12.40 – 13.25

30

Warkoczyński Bartosz

Chór szkolny

3

poniedziałek

piątek

14.30 – 15.15

14.30 – 15.15

31

Wilczak Sylwia

Zajęcia wyrównawcze kl. I

18

poniedziałek

14.30 – 15.15

Konsultacje kl. IIIA, C – co 2 tygodnie

18

wtorek/środa

14.30 – 15.15

32

Wroński Zbigniew

Program profilaktyczny

„Żyj zdrowo  wybieraj mądrze”

33

Zalewska Małgorzata

Zajęcia dla uczniów z dysleksją

gabinet pedagoga

środa

13.30 – 14.15

Zajęcia dla uczniów z dysleksją

gabinet pedagoga

piątek

13.30 – 14.15

34

Zalewski Grzegorz

SKS – piłka siatkowa dziewcząt

sala gimnastyczna

poniedziałek

14.30 – 16.00

35

Zielińska Elżbieta

Konsultacje kl. IIIA,B,D

5

wtorek

14.30 – 15.15

Zajęcia wyrównawcze kl. I

5

wtorek

13.35 – 14.20

Bendig Eryk


Bytnar-Gołembiowska Monika


Chuderewicz Dorota


Cichoń Magdalena



Czubala Robert


Dąbek – Pakla Paulina



Dobies Ewa



Dolińska Joanna




Grabowska Dorota


Gzyl Marta



bip_logo_pomn1_grad

logosmall_szkola_wruchu

 





 

DeS2

DeS2

Translator/tłumacz

wybierz/selekt: