Gimnazjum nr 1 w Strzegomiu

im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego - Prymasa Tysiąclecia

Zajęcia pozalekcyjne 2016/17

 

Wykaz godzin zajęć pozalekcyjnych

 

Lp.

Nazwisko i imię

Zajęcia pozalekcyjne

Sala

Termin i godzina

 

Bendig Eryk

Zdrowy styl życia – gra terenowa paint ball

–––

10 – 11.2016, 03-05.2017

Wyjazdy na widowiska sportowe

–––

11.2016 – 03.2016

 

Cichoń Magdalena

Konsultacje dla klas 3

19

wtorek, 7.15 – 8.00

Zajęcia wyrównawcze

19

wtorek, 12.45 – 13.30

 

Czubala Robert

SKS – piłka nożna

sala gimnastyczna,

boisko Orlik

piątek, 14.30 – 15.30

 

Dąbek-Pakla Paulina

Konsultacje dla klas 3

16

piątek, 13.40 – 14.25

Koło języka angielskiego

3

czwartek, 7.15 – 8.00,

co dwa tygodnie

 

Dolińska Joanna

Koło dziennikarskie

biblioteka

poniedziałek, 13.30 – 14.15

 

Gapska Magdalena

Konsultacje dla klas 3

2

czwartek, 14.35 – 15.20

Zajęcia wyrównawcze

2

wtorek, 13.40 – 14.25

 

Grabowska Dorota

Koło plastyczne

3

poniedziałek, 14.30 – 16.00,

co dwa tygodnie

 

Gzyl Marta

Konsultacje dla klas 3

2

czwartek, 14.35 – 15.20,

co dwa tygodnie

Koło języka niemieckiego

2

czwartek, 14.35 – 15.20,

co dwa tygodnie

 

Kozłowska Monika

Trening radzenia sobie z emocjami (w ramach ppp)

gab. psychologa

piątek, 14.00 – 15.00

 

 

Krogel Iwona

Zajęcia wyrównawcze

10

poniedziałek, 14.35 – 15.20,

co dwa tygodnie

czwartek, 13.40 – 14.25

co dwa tygodnie

czwartek, 13.40 – 14.25

co dwa tygodnie

 

Łubniewska Katarzyna

Konsultacje dla klas 3

20

środa, 7.15 – 8.00

 

Malina Anna

Koło wokalne

3

czwartek, 14.35 – 15.20

 

Oleksiak Edyta

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

świetlica

piątek, 12.30 – 13.30

piątek, 13.30 – 14.30

 

Pitura Jolanta

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

11

poniedziałek, 14.35 – 15.20

Konsultacje dla klas 3 - WOS

11

wtorek, 14.35 – 15.20

(każda klasa – raz w miesiącu)

 

Puchalska Katarzyna

SKS – piłka siatkowa / taniec

 

Rudnicki Piotr

Koło informatyczne

9

środa, , 14.35 – 15.20

Koło modelarskie

8

czwartek, 14.35 – 15.20

 

Szkarłat Beata

Zajęcia wyrównawcze

17

2c, 2b - poniedziałek, 14.35 – 15.20

co dwa tygodnie

 

Szymczyna Bogusława

Konsultacje dla klas 3

1

3a, czwartek, 14.35 – 15.20

co dwa tygodnie

3b, piątek, 13.40 – 14.25

co dwa tygodnie

Koło Miłośników Ziemi Strzegomskiej

1

3b, poniedziałek, 14.35 – 15.20

kl. 1 i 2, wtorek, 14.35 – 15.20

 

Świstek Małgorzata

Konsultacje dla klas 3 / zajęcia wyrównawcze

4

poniedziałek, 13.40 – 14.25

Klub Filmowy

4

w trzeci piątek miesiąca – 15.30

 

Trzeciak Łukasz

Krąg Biblijny

dom katechetyczny

czwartek, 18.30 – 19.15

 

Wroński Zbigniew

Realizacja programu profilaktycznego promującego zdrowy styl życia „Żyj zdrowo – wybieraj mądrze”

wg harmonogramu rozgrywek sportowych

 

Zalewska Małgorzata

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

gab. pedagoga

poniedziałek, 13.30 – 14.30

poniedziałek, 14.30 – 15.30

 

Zalewski Grzegorz

SKS – piłka koszykowa dziewcząt i chłopców

sala gimnastyczna

poniedziałek, 14.30 – 15.30

                                                                                                                                                                                                                                                        


Zajęcia pozalekcyjne realizowane w ramach projektu POKL 10.2.4

w roku szkolnym 2016/2017

Lp.

Nazwisko i imię

Zajęcia pozalekcyjne

GRUPA

Termin i godzina

 1

Chuderewicz Dorota

Konsultacje dla klas 3

14 kl. III

wtorek 14.30 - 16.00 

Koło odkrywców

20 kl. II

poniedziałek 14.30 - 16.00

 2

Dobies Ewa

Konsultacje dla klas 3

22 kl. III

wtorek 13.35 - 15.05 

Koło odkrywców

18 kl. I


piątek 12.35 - 14.05

 3

Luszawska Izabela

Koło biologiczno-prozdrowotne

19 kl. II

środa 15.30 - 17.00

 4

Mikołajczyk Radosława

Konsultacje dla klas 3

21 kl. III

wtorek 14.30 - 16.00

 5 Mikołajczyk Radosława Koło biologiczne 17 kl. I piątek 13.35 - 15.05
 6

Pacioch Agnieszka

Zajęcia wyrównawcze

 5 kl. II

środa 14.35 - 15.20
piątek
13.40 - 15.10

Koło matematyczne

 10 kl. II

środa 7.15 - 8.00
środa 13.40 - 14.25

 7

Śmiatacz - Łoś  Katarzyna

Konsultacje dla klas 3

 11 kl. III

wtorek 13.35 - 15.05

Zajęcia wyrównawcze

1 kl. I
2 kl. I

poniedziałek 13.35 - 15.05
środa 
13.35 - 15.05

 8

Wilczak Sylwia

Zajęcia wyrównawcze kl. 2 i 3

4 kl. II

6 kl. III


wtorek 13.35 - 15.05
piątek
13.35 - 15.05

 9 Wilczak Sylwia Koło matematyczne 9 kl. I poniedziałek 13.35 - 15.05
 10

Zielińska Elżbieta

Konsultacje dla klas 3

13 kl. III

czwartek 14.30 - 16.00

 

Bendig Eryk

Bytnar-Gołembiowska Monika

Chuderewicz Dorota

Cichoń Magdalena

Czubala Robert

Dąbek – Pakla Paulina

Dobies Ewa

Dolińska Joanna

Grabowska Dorota

Gzyl Marta

Gościmy

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.