Gimnazjum nr 1 w Strzegomiu

im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego - Prymasa Tysiąclecia

Spotkania z rodzicami

W KAŻDY PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA[1]
DYREKCJA SZKOŁY, WYCHOWAWCY, NAUCZYCIELE
ORAZ PEDAGOG I PSYCHOLOG SĄ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI
W GODZ. OD 16.00 – DO GODZ. 17.00


[1] W przypadku zmiany terminu spotkań informacja zostanie zamieszczona na stronie internetowej szkoły

 

 

HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

 

WRZESIEŃ

ZEBRANIE OGÓLNE – ORGANIZACJA ROKU SZKOLNEGO

PAŹDZIERNIK

DZIEŃ OTWARTY - INDYWIDUALNE KONSULTACJE Z NAUCZYCIELAMI I SPECJALISTAMI

LISTOPAD

DZIEŃ OTWARTY - INDYWIDUALNE KONSULTACJE Z NAUCZYCIELAMI I SPECJALISTAMI

GRUDZIEŃ

ZEBRANIE OGÓLNE Z WYCHOWAWCĄ

STYCZEŃ

ZEBRANIE OGÓLNE z wychowawcą – podsumowanie I semestru

LUTY

DZIEŃ OTWARTY - INDYWIDUALNE KONSULTACJE Z NAUCZYCIELAMI I SPECJALISTAMI

MARZEC

ZEBRANIE Z WYCHOWAWCĄ

KWIECIEŃ

DZIEŃ OTWARTY - INDYWIDUALNE KONSULTACJE Z NAUCZYCIELAMI I SPECJALISTAMI

MAJ

ZEBRANIE OGÓLNE Z WYCHOWAWCĄ

CZERWIEC

ZEBRANIE OGÓLNE Z WYCHOWAWCĄ

 

 

Szkoła nasza realizuje projekt "Dolnośląska e-szkoła", który jest
współfinansowany przez Unię Europejską
ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
oraz budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego

w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013

logo_eszkola2

 

Zajęcia pozalekcyjne 2016/17

 

Wykaz godzin zajęć pozalekcyjnych

 

Lp.

Nazwisko i imię

Zajęcia pozalekcyjne

Sala

Termin i godzina

 

Bendig Eryk

Zdrowy styl życia – gra terenowa paint ball

–––

10 – 11.2016, 03-05.2017

Wyjazdy na widowiska sportowe

–––

11.2016 – 03.2016

 

Cichoń Magdalena

Konsultacje dla klas 3

19

wtorek, 7.15 – 8.00

Zajęcia wyrównawcze

19

wtorek, 12.45 – 13.30

 

Czubala Robert

SKS – piłka nożna

sala gimnastyczna,

boisko Orlik

piątek, 14.30 – 15.30

 

Dąbek-Pakla Paulina

Konsultacje dla klas 3

16

piątek, 13.40 – 14.25

Koło języka angielskiego

3

czwartek, 7.15 – 8.00,

co dwa tygodnie

 

Dolińska Joanna

Koło dziennikarskie

biblioteka

poniedziałek, 13.30 – 14.15

 

Gapska Magdalena

Konsultacje dla klas 3

2

czwartek, 14.35 – 15.20

Zajęcia wyrównawcze

2

wtorek, 13.40 – 14.25

 

Grabowska Dorota

Koło plastyczne

3

poniedziałek, 14.30 – 16.00,

co dwa tygodnie

 

Gzyl Marta

Konsultacje dla klas 3

2

czwartek, 14.35 – 15.20,

co dwa tygodnie

Koło języka niemieckiego

2

czwartek, 14.35 – 15.20,

co dwa tygodnie

 

Kozłowska Monika

Trening radzenia sobie z emocjami (w ramach ppp)

gab. psychologa

piątek, 14.00 – 15.00

 

 

Krogel Iwona

Zajęcia wyrównawcze

10

poniedziałek, 14.35 – 15.20,

co dwa tygodnie

czwartek, 13.40 – 14.25

co dwa tygodnie

czwartek, 13.40 – 14.25

co dwa tygodnie

 

Łubniewska Katarzyna

Konsultacje dla klas 3

20

środa, 7.15 – 8.00

 

Malina Anna

Koło wokalne

3

czwartek, 14.35 – 15.20

 

Oleksiak Edyta

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

świetlica

piątek, 12.30 – 13.30

piątek, 13.30 – 14.30

 

Pitura Jolanta

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

11

poniedziałek, 14.35 – 15.20

Konsultacje dla klas 3 - WOS

11

wtorek, 14.35 – 15.20

(każda klasa – raz w miesiącu)

 

Puchalska Katarzyna

SKS – piłka siatkowa / taniec

 

Rudnicki Piotr

Koło informatyczne

9

środa, , 14.35 – 15.20

Koło modelarskie

8

czwartek, 14.35 – 15.20

 

Szkarłat Beata

Zajęcia wyrównawcze

17

2c, 2b - poniedziałek, 14.35 – 15.20

co dwa tygodnie

 

Szymczyna Bogusława

Konsultacje dla klas 3

1

3a, czwartek, 14.35 – 15.20

co dwa tygodnie

3b, piątek, 13.40 – 14.25

co dwa tygodnie

Koło Miłośników Ziemi Strzegomskiej

1

3b, poniedziałek, 14.35 – 15.20

kl. 1 i 2, wtorek, 14.35 – 15.20

 

Świstek Małgorzata

Konsultacje dla klas 3 / zajęcia wyrównawcze

4

poniedziałek, 13.40 – 14.25

Klub Filmowy

4

w trzeci piątek miesiąca – 15.30

 

Trzeciak Łukasz

Krąg Biblijny

dom katechetyczny

czwartek, 18.30 – 19.15

 

Wroński Zbigniew

Realizacja programu profilaktycznego promującego zdrowy styl życia „Żyj zdrowo – wybieraj mądrze”

wg harmonogramu rozgrywek sportowych

 

Zalewska Małgorzata

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

gab. pedagoga

poniedziałek, 13.30 – 14.30

poniedziałek, 14.30 – 15.30

 

Zalewski Grzegorz

SKS – piłka koszykowa dziewcząt i chłopców

sala gimnastyczna

poniedziałek, 14.30 – 15.30

                                                                                                                                                                                                                                                        


Zajęcia pozalekcyjne realizowane w ramach projektu POKL 10.2.4

w roku szkolnym 2016/2017

Lp.

Nazwisko i imię

Zajęcia pozalekcyjne

GRUPA

Termin i godzina

 1

Chuderewicz Dorota

Konsultacje dla klas 3

14 kl. III

wtorek 14.30 - 16.00 

Koło odkrywców

20 kl. II

poniedziałek 14.30 - 16.00

 2

Dobies Ewa

Konsultacje dla klas 3

22 kl. III

wtorek 13.35 - 15.05 

Koło odkrywców

18 kl. I


piątek 12.35 - 14.05

 3

Luszawska Izabela

Koło biologiczno-prozdrowotne

19 kl. II

środa 15.30 - 17.00

 4

Mikołajczyk Radosława

Konsultacje dla klas 3

21 kl. III

wtorek 14.30 - 16.00

 5 Mikołajczyk Radosława Koło biologiczne 17 kl. I piątek 13.35 - 15.05
 6

Pacioch Agnieszka

Zajęcia wyrównawcze

 5 kl. II

środa 14.35 - 15.20
piątek
13.40 - 15.10

Koło matematyczne

 10 kl. II

środa 7.15 - 8.00
środa 13.40 - 14.25

 7

Śmiatacz - Łoś  Katarzyna

Konsultacje dla klas 3

 11 kl. III

wtorek 13.35 - 15.05

Zajęcia wyrównawcze

1 kl. I
2 kl. I

poniedziałek 13.35 - 15.05
środa 
13.35 - 15.05

 8

Wilczak Sylwia

Zajęcia wyrównawcze kl. 2 i 3

4 kl. II

6 kl. III


wtorek 13.35 - 15.05
piątek
13.35 - 15.05

 9 Wilczak Sylwia Koło matematyczne 9 kl. I poniedziałek 13.35 - 15.05
 10

Zielińska Elżbieta

Konsultacje dla klas 3

13 kl. III

czwartek 14.30 - 16.00

 

Bendig Eryk

Bytnar-Gołembiowska Monika

Chuderewicz Dorota

Cichoń Magdalena

Czubala Robert

Dąbek – Pakla Paulina

Dobies Ewa

Dolińska Joanna

Grabowska Dorota

Gzyl Marta

Szkolny kalendarz

 

ORGANIZACJA ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

 

DATA NAZWA UROCZYSTOŚCI
Rozpoczęcie roku szkolnego 1 września 2016
Dzień integracyjno - adaptacyjny dla uczniów kl.I 2 września 2016
Sprzątanie świata 16 września 2016

Święto Edukacji Narodowej

Pasowanie pierwszoklasistów na uczniów

14 października 2016

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych
31 października 2016
Święto Zmarłych 1 listopada 2016
Dzień wolny od zajęć dydaktycznych 2 listopada 2016
Narodowe Święto Niepodległości 11 listopada 2016
Kiermasz bożonarodzeniowy


 grudzień 2016
 Zimowa przerwa świąteczna  23 grudnia 2016
- 1 stycznia 2017
Objawienie Pańskie (Trzech Króli) 6 stycznia 2017
Ferie zimowe

13 lutego 2017 -
25 lutego 2017

Rekolekcje Wielkanocne 27-29 marca 2017
Realizacja zadań projektu „znamy naszego patrona” luty - marzec 2017
Gminna olimpiada języka angielskiego marzec 2017
Pierwszy dzień wiosny z językami obcymi marzec 2017
Wiosenna przerwa świąteczna 13 - 18 kwietnia 2017
Egzamin na zakończenie gimnazjum
(dni wolne dla klas I i II) :
- Część humanistyczna
- Część matematyczno-przyrodnicza
- Część językowa

 

- 19 kwietnia 2017
- 20 kwietnia 2017

- 21 kwietnia 2017

Święto Pracy 1 maja 2017
Dzień wolny od zajęć dydaktycznych 2 maja 2017
Święto Konstytucji 3-go Maja 3 maja 2017

Dzień prezentacji projektów edukacyjnych uczniów kl. II z udziałem rodziców

maj 2017
Festiwal piosenki obcojęzycznej maj 2017
Dzień dziecka – festyn zdrowia 1 czerwca 2017
Boże Ciało 15 czerwca 2017
Dzień wolny od zajęć dydaktycznych 16 czerwca 2017
Zakończenie rocznych zajęć
dydaktyczno-wychowawczych
23 czerwca 2017
Wakacje 26 czerwca
- 31 sierpnia 2017

Gościmy

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.